خبر 27 فروردین 1403 - 3 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

نزدیک به 5 هزار فقره انشعاب آب و فاضلاب در خوی واگذار شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: در سال گذشته، 4 هزار و 746 فقره انشعاب آب و فاضلاب در این شهرستان واگذار شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، یداله سلطانی افزود: ۶5 درصد از این تعداد را انشعاب آب و ۳5 درصد را انشعاب فاضلاب تشکیل می‌دهد.
وی بیان کرد: در طول سال گذشته سالجاری یک هزار و 667 فقره انشعاب فاضلاب به مشترکان واگذار شده است.
سلطانی تعداد کل انشعاب‌های فاضلاب در شهر خوی را حدود 54 هزار و 228 فقره اعلام کرد و بیان کرد: در حال حاضر ۶۷ درصد شهر خوی تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارد.


وی اظهار کرد: رویکرد آب و فاضلاب خوی تشویق مردم به استفاده از شبکه مدرن فاضلاب است.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی با تاکید بر اهمیت دریافت حق انشعاب گفت: مشترکان باید قبل از هرگونه ساخت و ساز نسبت به خرید حق انشعاب آب اقدام کنند.
سلطانی با بیان اینکه نصب انشعاب آب و فاضلاب بدون مجوز این شرکت جرم محسوب می‌شود، گفت: با متخلفان این حوزه برخورد قانونی صورت می‌گیرد.
وی گفت: نصب انشعاب‌های آب و فاضلاب به شکل قانونی و با مجوز، باعث دوام هرچه بیشتر اتصالات و انشعابات خواهد بود.
سلطانی اظهار کرد: هر مشترکی که انشعاب آب دارد و در آن منطقه، امکان واگذاری انشعاب فاضلاب موجود است، طبق قانون باید نسبت به خرید انشعاب فاضلاب اقدام کند.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی یکی از مشکلات حوزه مشترکان در خوی را وجود حفره‌های خالی انشعاب فاضلاب عنوان کرد و گفت: با تلاش همکاران، حفره‌های خالی شناسایی و با ارسال پیامک یا اخطار کتبی، مشترکان را نسبت به خرید انشعاب فاضلاب مطلع می‌کنیم که روند خوبی را در این خصوص شاهد هستیم.
وی ادامه داد: با توجه به وضع اقتصادی و معیشتی مشترکان خوی، فروش انشعاب فاضلاب به صورت قسطی نیز انجام می‌شود که این امر رضایت شهروندان را در پی داشته است.

دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی

مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی حرف های رکیک و افترا باشد به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • ادب و احترام را در برخورد با دیگران رعایت فرمایید.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *