اجتماعی 16 شهریور 1402 - 11 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

هلال‌احمر آذربایجان‌غربی مدیرعامل جدید به خود می بیند؟

با گذشت بیش از هفت ماه از انتصاب حمید محبوبی به عنوان سرپرست جمعیت هلال‌احمر آذربایجان‌غربی، او کماکان سرپرست است و خبری از مدیرعامل شدن او نیست. شنیده‌ها حاکیست محبوبی به جهت منع قانونی نمی‌تواند مدیرعامل شود.
لذا استاندار و مدیرعامل هلال احمر کشور باید بار دیگر سراغ گزینه دیگری بروند.

حال سوال اینجاست؟ استاندار آذربایجان غربی مگر از نوع قرارداد محبوبی خبر نداشت که پیشنهاد داده و حمایت کرده تا فردی بدون سابقه کاری و تخصصی در هلال احمر عهده دار مسئولیت سنگین مدیریت این مجموعه شود. اگر خبر داشته که باید بار دیگر تاسف خورد و از دستگاه های نظارتی خواست تا به موضوع ورود کنند که چطور یک مجموعه مهم را سرگردان و بلاتکلیف نگه می‌دارند؟ اگر هم که خبر نداشته وای بحال ما!

هلال احمر آذربایجان‌غربی با وجود بهره‌مندی از نیروهایی متخصص و آزمون پس داده در حالی سکان هدایتش به دست حمید محبوبی بی‌تجربه داده‌شده که تجربه زلزله‌های خوی بخوبی نشان داد که اوضاع وخیم است.
حادثه‌ای که می‌شد با یک مدیریت قاطع و تخصصی به راحتی راهبردی شود اما بخاطر نبود تخصص و قاطعیت سرپرست هلال احمر بارها دچار تحمیل هزینه های سنگین بویژه در بحث توزیع چادر شد.

مدیری که نسبت به پروتکل‌های امدادی آشنایی نداشته باشد قطعا در برابر فشارهای دیگر متولیان امر کوتاه خواهد آمد و هزینه‌های سنگین مالی و اجتماعی را به سیستم وارد می‌کند.

از شواهد و قرائن پیداست که محبوبی حکم مدیرعاملی را نخواهد گرفت و این چند ماه نیز برای او سابقه مدیریتی محسوب خواهد شد. او به مرادش خواهد رسید اما هلال احمر آذربایجان‌غربی باید تا سالها تاوان این انتخاب غلط را بدهد!

مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی حرف های رکیک و افترا باشد به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • ادب و احترام را در برخورد با دیگران رعایت فرمایید.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *